Volg HSV Hoek op social media:

  • 12-10-2019    14:30
    Barendrecht - Hoek
    0 - 4
    3e divisie 3e divisie zat
    Lees verslag
  • 12-10-2019    14:30
    HSV Hoek 2 - Kozakken Boys 2
    2 - 1
    Hoofdklasse A

  • 12-10-2019    14:30
    HSV Hoek 3 - Terneuzen 2
    3 - 1
    3e klasse B

  • 05-10-2019    14:30
    Hoek - DOVO
    1 - 3
    3e divisie 3e divisie zat
    Lees verslag
  • 05-10-2019    14:30
    Almkerk 2 - HSV Hoek 2
    2 - 4
    Hoofdklasse A

  • 05-10-2019    14:30
    HSV Hoek 4 - 's Heer Arendskerke 4
    0 - 5
    5e klasse 05

  • 05-10-2019    13:00
    Zeelandia Middelburg 2 - HSV Hoek 3
    1 - 3
    3e klasse B

  • 05-10-2019    12:45
    Sluis/Aardenburg JO17-1 - SJO HPC'16 JO17-1
    6 - 0
    3e klasse 01

  • 05-10-2019    11:00
    Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G - SJO HPC'16 JO12-1G
    3 - 2
    4e klasse 01

  • 05-10-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
    2 - 7
    4e klasse 01

  • 05-10-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO19-1 - 's Heer Arendskerke JO19-1
    2 - 1
    2e klasse 01

  • 05-10-2019    10:10
    's Heer Arendskerke JO15-1 - SJO HPC'16 JO15-1
    1 - 5
    3e klasse 01

  • 05-10-2019    09:30
    SJO HPC'16 JO13-1 - JVOZ JO13-3
    9 - 1
    3e klasse 01

  • 05-10-2019    09:30
    Aardenburg JO11-2M - SJO HPC'16 JO11-2
    3 - 3
    5e klasse 01

  • 28-09-2019    18:00
    VVSB - Hoek
    3 - 2
    3e divisie 3e divisie zat
    Lees verslag
  • 28-09-2019    14:30
    HSV Hoek 2 - Pelikaan 2
    1 - 2
    Hoofdklasse A

  • 28-09-2019    14:30
    HSV Hoek 4 - FC Axel 4
    2 - 5
    5e klasse 05

  • 28-09-2019    12:30
    GPC Vlissingen 2 - HSV Hoek 3
    7 - 3
    3e klasse B

  • 28-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO19-1 - Kloetinge JO19-2
    2 - 0
    2e klasse 01

  • 28-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO17-1 - Terneuzense Boys JO17-2
    2 - 0
    3e klasse 01

  • 19-10-2019   14:30
    Excelsior'31 - Hoek
    3e divisie 3e divisie zat

  • 19-10-2019   12:00
    ASWH 2 - HSV Hoek 2
    Hoofdklasse A

  • 19-10-2019   11:00
    Schoondijke JO10-1 - SJO HPC'16 JO10-1G
    4e klasse 01

  • 19-10-2019   09:30
    HPC'16 JO8-2G - SJO HPC'16 JO8-1
    4e klasse 01

  • 19-10-2019   11:15
    IJzendijke/Oostburg JO15-1 - SJO HPC'16 JO15-1
    15 beker 2e ronde

  • 19-10-2019   09:30
    SJO HPC'16 JO8-1 - GPC Vlissingen JO8-1
    Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

  • 22-10-2019   20:00
    FC Axel 2 - HSV Hoek 2
    beker reserve 2e ronde

  • 26-10-2019   14:30
    Hoek - ONS Sneek
    3e divisie 3e divisie zat

  • 26-10-2019   12:30
    Oranje Wit 2 - HSV Hoek 2
    Hoofdklasse A

  • 26-10-2019   14:30
    Krabbendijke 2 - HSV Hoek 3
    3e klasse B

  • 26-10-2019   12:15
    SEOLTO JO19-1 - SJO HPC'16 JO19-1
    2e klasse 01

  • 26-10-2019   10:30
    Aardenburg JO10-1G - SJO HPC'16 JO10-1G
    4e klasse 01

  • 26-10-2019   12:30
    SJO HPC'16 JO17-1 - Breskens/Schoondijke JO17-1
    3e klasse 01

  • 26-10-2019   11:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Terneuzense Boys JO15-2
    3e klasse 01

  • 26-10-2019   11:00
    SJO HPC'16 JO15-2 - Terneuzense Boys JO15-3
    4e klasse 01

  • 26-10-2019   11:00
    Graauw JO15-1 - SJO HPC'16 JO15-2
    4e klasse 01

  • 26-10-2019   10:30
    SJO Serooskerke/Veere JO13-1G - SJO HPC'16 JO13-1
    3e klasse 01

  • 26-10-2019   11:00
    SJO HPC'16 JO12-1G - Vogelwaarde JO12-1
    4e klasse 01

  • 26-10-2019   09:45
    IJzendijke JO11-1 - SJO HPC'16 JO11-1
    4e klasse 01

  • 26-10-2019   09:30
    Aardenburg JO11-1 - SJO HPC'16 JO11-1
    4e klasse 01

  Overige    17-10-2019

  Hoek 1    14-10-2019

  Purperen Hei    14-10-2019

Competitie overzicht

Kies je team & competitie:

Nieuws overzicht

Kies je team of onderdeel:
Naar het nieuwsarchief