Volg HSV Hoek op social media:

  • 14-09-2019    15:00
    GPC Vlissingen 6 - HSV Hoek 4
    2 - 1
    beker reserve poule

  • 14-09-2019    14:30
    Ter Leede - Hoek
    3 - 2
    3e divisie 3e divisie zat
    Lees verslag
  • 14-09-2019    11:15
    FC Axel JO15-2 - SJO HPC'16 JO15-1
    0 - 5
    15 beker poule

  • 14-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO15-2 - IJzendijke/Oostburg JO15-2
    4 - 3
    15 beker poule

  • 14-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO19-1 - Terneuzen JO19-1
    1 - 6
    19 beker poule

  • 14-09-2019    11:00
    Walcheren JO17-2 - SJO HPC'16 JO17-1
    3 - 1
    17 beker poule

  • 14-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO12-1G - Breskens/Schoondijke JO12-1G
    12 - 3
    12 beker poule

  • 14-09-2019    09:30
    SJO HPC'16 JO11-2 - Breskens JO11-1G
    3 - 1
    11 beker poule

  • 14-09-2019    09:30
    Nieuwland JO13-1 - SJO HPC'16 JO13-1
    5 - 4
    13 beker poule

  • 14-09-2019    09:00
    Corn Boys JO11-1 - SJO HPC'16 JO11-1
    18 - 0
    11 beker poule

  • 07-09-2019    14:30
    Hoek - Ajax
    6 - 1
    3e divisie 3e divisie zat
    Lees verslag
  • 07-09-2019    14:30
    Arnemuiden 4 - HSV Hoek 4
    3 - 0
    beker reserve poule

  • 07-09-2019    12:30
    SJO HPC'16 JO17-1 - Zeelandia Middelburg JO17-3
    2 - 0
    17 beker poule

  • 07-09-2019    12:00
    FC Dauwendaele JO19-1 - SJO HPC'16 JO19-1
    2 - 1
    19 beker poule

  • 07-09-2019    11:30
    HSV Hoek 2 - Terneuzense Boys 3
    3 - 2
    beker reserve poule

  • 07-09-2019    11:15
    Sluis/Aardenburg JO13-1 - SJO HPC'16 JO13-1
    6 - 3
    13 beker poule

  • 07-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Terneuzen JO15-3
    20 - 1
    15 beker poule

  • 07-09-2019    11:00
    SJO HPC'16 JO15-2 - Sluis/Aardenburg JO15-2
    2 - 3
    15 beker poule

  • 07-09-2019    10:30
    Cadzand/Groede JO12-1 - SJO HPC'16 JO12-1G
    2 - 2
    12 beker poule

  • 07-09-2019    09:30
    SJO HPC'16 JO11-2 - Aardenburg JO11-2M
    9 - 0
    11 beker poule

  • 21-09-2019   14:30
    Hoek - Goes
    3e divisie 3e divisie zat

  • 21-09-2019   12:30
    Rijsoord 2 - HSV Hoek 2
    Hoofdklasse A

  • 21-09-2019   14:30
    HSV Hoek 3 - Yerseke 3
    3e klasse B

  • 21-09-2019   09:45
    IJzendijke JO10-1 - SJO HPC'16 JO10-1G
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   11:30
    Hontenisse/SDO'63 JO17-2 - SJO HPC'16 JO17-1
    3e klasse 01

  • 21-09-2019   11:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Walcheren JO15-2
    3e klasse 01

  • 21-09-2019   11:15
    Hontenisse/SDO'63 JO15-2 - SJO HPC'16 JO15-2
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    Cadzand/Groede JO12-1 - SJO HPC'16 JO12-1G
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:00
    RCS JO11-2 - SJO HPC'16 JO11-1
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    SJO HPC'16 JO11-2 - Breskens JO11-1G
    5e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    SJO HPC'16 JO9-1 - IJzendijke JO9-1
    3e klasse 01

  • 21-09-2019   10:15
    Sluiskil JO9-1G - HPC'16 JO9-2G
    5e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    SJO HPC'16 JO8-1 - Zaamslag JO8-1
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    HPC'16 JO8-2G - FC Axel JO8-2
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    SJO HPC'16 JO8-1 - Zaamslag JO8-1
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   09:30
    HPC'16 JO8-2G - FC Axel JO8-2
    4e klasse 01

  • 21-09-2019   12:30
    Steen 2 - HSV Hoek 4
    5e klasse 05

  • 28-09-2019   18:00
    VVSB - Hoek
    3e divisie 3e divisie zat

  • 28-09-2019   14:30
    HSV Hoek 2 - Pelikaan 2
    Hoofdklasse A

  • 28-09-2019   12:30
    GPC Vlissingen 2 - HSV Hoek 3
    3e klasse B

  Stichting Promotie HSV Hoek    17-09-2019

  Hoek 1    16-09-2019

  Bestuur    15-09-2019

Competitie overzicht

Kies je team & competitie:

Nieuws overzicht

Kies je team of onderdeel:
Naar het nieuwsarchief