Volg HSV Hoek op social media:

  • 2022-07-30    15:00
    Hoek - SV Zulte Waregem (U23)
    2 - 1
    Vriendschappelijk
    Lees verslag
  • 2022-07-27    19:00
    Hoek - KSCE Mariakerke
    7 - 0
    Vriendschappelijk
    Lees verslag
  • 2022-07-23    14:00
    KVK Ninove - Hoek
    0 - 1
    Vriendschappelijk

  • 01-10-2022    14:30
    Hoek - VVOG
    2 - 1
    3e divisie Zaterdag
    Lees verslag
  • 01-10-2022    13:00
    Aardenburg/Sluis JO17-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1
    2 - 1
    3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 22

  • 01-10-2022    11:15
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM - Zeelandia Middelburg JO14-2
    3 - 5
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 32

  • 01-10-2022    11:15
    Oostburg/IJzendijke JO11-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-1JM
    3 - 5
    3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 30

  • 01-10-2022    11:00
    Breskens JO11-2 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-3
    24 - 0
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 57

  • 01-10-2022    10:45
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO12-1JM - FC Axel JO12-1
    6 - 0
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21

  • 01-10-2022    09:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO13-1JM - Tern.Boys JO13-2JM
    3 - 1
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 23

  • 27-09-2022    20:00
    FC Axel 3 - HSV Hoek 2
    4 - 2
    beker reserve zaterdag poulefase

  • 24-09-2022    15:00
    Sportlust '46 - Hoek
    5 - 1
    3e divisie Zaterdag
    Lees verslag
  • 24-09-2022    14:30
    Terneuzense Boys JO17-2 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-2
    1 - 1
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14

  • 24-09-2022    13:00
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-1 - HVV'24 JO17-2
    4 - 0
    3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 22

  • 24-09-2022    12:45
    HSV Hoek 3 - Spui 3
    6 - 0
    5e klasse 501

  • 24-09-2022    11:30
    Kloetinge JO14-3 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM
    4 - 8
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 32

  • 24-09-2022    10:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO19-1 - Terneuzense Boys JO19-1
    3 - 1
    2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 20

  • 24-09-2022    10:15
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-3 - Groede/Cadzand/Schoondijke JO11-1
    2 - 14
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 57

  • 24-09-2022    10:00
    Cadzand/Groede/Schoondijke JO12-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO12-1JM
    3 - 0
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21

  • 24-09-2022    09:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-1JM - Steen/Koewacht JO11-1JM
    0 - 7
    3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 30

  • 05-10-2022   20:00
    Hoek - Ter Leede
    3e divisie Zaterdag

  • 08-10-2022   15:00
    ASWH - Hoek
    3e divisie Zaterdag

  • 08-10-2022   09:45
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO9-1 - Breskens JO9-2
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 64

  • 08-10-2022   14:30
    HSV Hoek 2 - Luctor Heinkenszand 3
    3e klasse 301

  • 08-10-2022   09:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO8-1JM - Breskens JO8-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17

  • 08-10-2022   09:30
    Vogelwaarde JO8-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO8-2JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 38

  • 08-10-2022   11:15
    Aardenburg JO10-1JM - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO10-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14

  • 08-10-2022   09:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO10-2JM - Oostburg/IJzendijke JO10-2JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15

  • 08-10-2022   10:15
    SVOD'22 JO11-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-1JM
    3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 30

  • 08-10-2022   10:15
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-3 - Ria W JO11-1
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 57

  • 08-10-2022   09:00
    Corn Boys JO12-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO12-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 21

  • 08-10-2022   10:00
    Oostburg/IJzendijke JO13-1JM - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO13-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 23

  • 08-10-2022   11:00
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO19-1 - Breskens JO19-1
    2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 20

  • 08-10-2022   10:00
    SJO Lebo/SVN/VVB/Patrijzen JO14-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO14-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 32

  • 08-10-2022   11:30
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO17-2 - Luctor Heinkenszand JO17-2
    4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14

  • 15-10-2022   14:30
    Hoek - DOVO
    3e divisie Zaterdag

  • 15-10-2022   09:45
    Oostburg/IJzendijke JO9-1 - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO9-1
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 64

  • 15-10-2022   14:30
    RCS 3 - HSV Hoek 2
    3e klasse 301

  • 15-10-2022   10:00
    Oostburg/IJzendijke JO8-1JM - SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO8-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17

  • 15-10-2022   09:45
    SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO8-2JM - Koewacht JO8-1JM
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 38

  Overige    03-10-2022

  Hoek 1    02-10-2022

  Purperen Hei    30-09-2022

Competitie overzicht

Kies je team & competitie:

Nieuws overzicht

Kies je team of onderdeel:
Naar het nieuwsarchief